Slovensko   Italian   English    
KLAVIR / PIANOFORTE / PIANO

 

SOBOTA, SABATO, SATURDAY - 4. 6. 2022
Občina Piran,  dvorana Tintoretto, Tartinijev trg 2, Piran

------------------------ 1 KATEGORY ------------------------

ZAČETEK OB 9:30
(predvidoma do 12:00)

1. Mihaela Olivo
Glasbena šola Nova Gorica, Slovenija
Učitelj/ica: Armin Ćoralić
F. Kuhlau: Sonatina op.55, št.1 v C- duru, 1. stavek
B. Glavina: Osamljena ribica (iz zbirke Drobtinice)
D. Kabalevski: Variacije na slovaško narodno temo
Minutaža: 6:00 min.

2. Pia Pinter Delopst
Glasbena šola Slovenske Konjice, Slovenija
Učitelj/ica: Maja Kastratovik
F. Burgmuller: Etuda v a-molu op. 100 (Arabeska)
D. Dolinšek: Vila sanj, op. 13
D. Kabalevski: Variacije na rusko ljudsko pesem
B. Glavina: Promenada (iz zbirke Drobtinice)
Minutaža: 7:00 min.

3. Asta Gaja Prosen
Glasbena šola Logatec, Slovenija
Učitelj/ica: Polona Bizjak
B. Glavina : Idrijska suita (V rudniku, Čipkarica, Ob divjem jezeru, Ples)
D. Scarlatti: Sonata v d-molu, K.9/L.413
Minutaža: 7:00 min.

4. Eva Julija Smolčnik
Glasbena šola Slovenj Gradec, Slovenija
Učitelj/ica: Maja Kastratovik
F. Burgmüller: Etuda op. 109 - Agitato
M. Clementi: Sonatina v C-duru, 1. st.
B. Glavina: Spomin v modrem
Minutaža: 7:00 min.

5. Gaja Škrap
Glasbena šola "Risto Savin" Žalec, Slovenija
Učitelj/ica: Magdalena Navodnik
B. Glavina: Mali romantični valček
J. F. Burgmüller: Pastorale
J. F. Burgmuller: Etuda op.100, št.25 »La chevaleresque«
Minutaža: 6:15 min.

6. Gabrijel Vezjak
Glasbena šola Nova Gorica, Slovenija
Učitelj/ica: Armin Ćoralić
J. B. Duvernoy: Etuda op. 179, št.3
B. Glavina: Polžkove sanje (iz zbirke Drobtinice)
I. Berkovič: Variacije na rusko narodno pesem
Minutaža: 5:00 min.

7. Karin Žolgar
Glasbena šola Koper, Slovenija
Učitelj/ica: Danijela Masliuk
W. Gillock: Fountain In The Rain
F. Kuhlau: 6 variacij na avstrijsko narodno pesem
F. Burgmüller: Etuda op. 100 "Farewell"
B. Glavina: Spominčice (iz Male cvetlične suite)
Minutaža: 7:00 min.

8. Veronika Bandelj
SCGV Emil Komel Gorica, Italija
Učitelj/ica: Armin Ćoralić
A. Diabelli: Sonatina v C-duru op. 186 št. 3, 1. st. Allegro moderato
B. Glavina: Kresnica (iz zbirke Drobtinice)
L. Schytte: Morska deklica op. 69, št. 5
Minutaža: 6:05 min.

---------------------- PAVZA, OB 11:00 DALJE ---------------------

9. Eva Bizjak
Glasbena šola Litija – Šmartno, Slovenija
Učitelj/ica: Olena Novosel
B. Glavina: Nežnost (št. 198 iz zbirke Klavirske kratkice)
I. Rijavec: Vesela pomlad
M. Clementi: Sonatina, op.36, št.2 (1. stavek)
I. Berkovič: Variacije na rusko ljudsko, op.35
Minutaža: 6:00 min.

10. Angela Chen
Glasbena matica C/O Šola Levstik, Italija
Učitelj/ica: Siavush Gadjiev
W. A. Mozart: Dvanajst variacij na temo “Ah, vous dirai-je Maman” K 265
B. Glavina: Mali romantični valček
Minutaža: 7:00 min.

11. Klara Erlah
Glasbena šola Škofja Loka, Slovenija
Učitelj/ica: Jasna Jan Sešek
C. Petzold: Menuet v G-duru
L. van Beethoven: Sonatina v G-duru, Anh 5, 1. stavek
B. Glavina: Morski valček
W. Gillock: Gozdno šumenje
Minutaža: 7:00 min.

12. Maks Jakob Erženičnik
Glasbena šola Sežana, Slovenija
Učitelj/ica: Ingrid Tavčar
B. Glavina: Glasba modrega neba (iz zbirke Klavirske kratkice)
E. Pessard: Sonatina op. 71 št. 1 "La Souriante", 1. stavek
K. Sorokin: Tema z variacijami
Minutaža: 5:20 min.

13. Alina Jezernik Širca
Glasbena šola "Risto Savin" Žalec, Slovenija
Učitelj/ica: Melita Estigarribia Villasanti
B. Glavina: Spomin v modrem
W. Gillock: Fontana v dežju
D. Kabalevski: Jezdec, op.27, št.29
Minutaža: 6:00 min.

14. Sophie Kemperle
Glasbena šola Tržič, Slovenija
Učitelj/ica: Tsarina Marinkova Krajnčan
F. Kuhlau: Sonatina op.55 št.1, 1st.
P. I. Čajkovski: Starofrancoska pesem
B. Glavina: Zvončki (iz Male cvetlične suite)
Minutaža: 5:00 min.

15. Lara Laznik
Glasbena šola Hrastnik, Slovenija
Učitelj/ica: Brigita Mlakar
J. Thompson: Harlekin, op.42
B. Glavina: Pesem prepelice, Sanje, Poskočna (iz zbirke Klavirske kratkice)
W. Gillock: Fiesta
Minutaža: 6:15 min.

16. Alenka Liturri
Glasbena šola Koper - podružnica Piran, Slovenija
Učitelj/ica: Ana Žunić
W. L. Gillock: Barkarola v F - duru
B. Glavina: Nekega zimskega večera (iz zbirke Miniature 1)
C. Debussy: Mali črnček
Minutaža: 6:30 min.


  REZULTATI / RISULTATI / RESULTS
 

SOBOTA, SABATO, SATURDAY - 4. 6. 2022
Občina Piran,  dvorana Tintoretto, Tartinijev trg 2, Piran

------------------------ 2 KATEGORY ------------------------

ZAČETEK OB 14:45
(predvidoma do 17:30)

1. Lana Patačko
Glazbena škola Vatroslava Lisinskog Bjelovar, Hrvaška
Učitelj/ica: Svetlana Relić
J. Ph. Kirnberger: Preludij v e-molu
B. Glavina: Etuda za valček (iz Treh etud za Reo)
P. Zakharov: Toccata-Prelude na Bachov Mali preludij št.. 3 v c molu, BWV 999
Minutaža: 8:30 min.

2. Irenej Vezjak
Glasbena šola Nova Gorica, Slovenija
Učitelj/ica: Ingrid Silič
B. Glavina: Spomin v modrem
F. Händel: Passacaglia v g-molu
B. Bartok: Romunski plesi, št.1 (Allegro moderato)
F. Chopin: Nocturno v cis-molu, op. posth.
Minutaža: 10:00 min.

3. Brina Vogrin Cingesar
Glasbena šola "Risto Savin" Žalec, Slovenija
Učitelj/ica: Melita Estigarribia Villasanti
B. Glavina: Spomin v modrem
J. Haydn: Sonata v D-duru, Hob. XVI:4; 1. st. Allegro
D. Kabalevski: Variacije op. 51/4
Minutaža: 8:00 min.

4. Marija Žgajnar
Glasbena šola Grosuplje, Slovenija
Učitelj/ica: Tjaša Fišer Jakšič
J. Haydn: Sonata v G-duru, Hob. XVI: G1, 1. stavek
J. S. Bach: Dvoglasna invencija št. 1 v C-duru, BWV 772
B. Glavina: Nedokončana romanca (iz Klavirskih miniatur 2)
W. Gillock: Fountain in the Rain
Minutaža: 7:35 min.

5. Veronika Bohinjc
Glasbena šola Tržič, Slovenija
Učitelj/ica: Tsarina Marinkova Krajnčan
L. van Beethoven: Sonata op. 49 št. 2, 1. st.
B. Glavina: Spomin v modrem
P. Pipkov: Toccata
Minutaža: 8:30 min.

6. Afeni Codarin
Zasebnik, Italija
Učitelj/ica: Jana Zupančič
B. Glavina: Nedokončana romanca
M. Kogoj: Malenkosti, št. 4 Vivo furioso
M. Kogoj: Malenkosti, št. 5 Larghetto
S. Bortkiewicz: Lyrica Nova op.59, št.1 v Fis duru
J. Sibelius: Caprice, op.24, št.3
Minutaža: 9:30 min.

---------------------- PAVZA, OB 16:30 DALJE ---------------------

7. Ida Hlebec
Glazbena škola Vatroslava Lisinskog, Bjelovar, Hrvaška
Učitelj/ica: Svetlana Relić
C. Klose: Rondo Capriccioso
D. Zippoli: Versetto (Fughetta) v d - molu
B. Glavina: Morski valček
E. MacDowel: Hungarian op.39, št.12
Minutaža: 9:50 min.

8. Maj Kos
Glasbena šola Grosuplje, Slovenija
Učitelj/ica: Eva Sotelšek
B. Glavina: Nedokončana romanca
W. A. Mozart: Sonata K 545 v C-duru, 1.st. Allegro
F. Chopin: Nocturno op.48, št.1 v c-molu
Minutaža: 9:50 min.

9. Lukas Kovač Takahashi
Glasbena šola Vrhnika, Slovenija
Učitelj/ica: Kaja Stražar
B. Glavina: Nekega zimskega večera
M. Clementi: Sonatina v C-duru, op. 36/3, 1. st. Spiritoso
F. Chopin: Preludij v h-molu, op. 28 Lento assai
E. Grieg: Valček iz Liričnih skladb op. 12 št. 2
Minutaža: 8:00 min.

10. Vita Kranjc
Glasbena šola Logatec, Slovenija
Učitelj/ica: Polona Bizjak
G. Faure: Improvisation op.84/5
B. Glavina: Čipkarica, Divje jezero in Ples (iz Idrijske suite)
D. Scarlatti: Sonata v D-duru, K 430
C. Debussy: Mazurka L. 67
Minutaža: 10:00 min.

11. Ema Lani Fojkar
Glasbena šola Rakovnik, Slovenija
Učitelj/ica: Simona Đonlić
B. Glavina: Nokturno
F. Mendelssohn Bartholdy: Pesem brez besed, op.67, št.4
J. S. Bach: Francoska suita št. 5 v G-duru; Allemande
Minutaža: 10:00 min.


  REZULTATI / RISULTATI / RESULTS
 


SOBOTA, SABATO, SATURDAY - 4. 6. 2022
Občina Piran,  dvorana Tintoretto, Tartinijev trg 2, Piran

------------------------ 4 KATEGORY ------------------------

ZAČETEK OB 18:00
(predvidoma do 19:00)

1. Lian Pucihar
Konservatorij za glasbo in balet Ljubljana, Slovenija
Učitelj/ica: Siavush Gadjiev
J. Haydn: Sonata v C-duru, št. 58, Hob. XVI: 48
B. Glavina: Eterični preludij
R. Schumann: Abegg variacije op. 1
Minutaža: 15:00 min.

2. Nika Šverko
Glasbeni atelje Tartini, Ljubljana, Slovenija
Učitelj/ica: Aleksandra Pavlovič
B. Glavina: Eterični preludij
D. Scarlatti: Sonata v b-molu, K27
S. Rahmaninov: Elegija op. 3 št. 1
S. Rahmaninov: Etude Tableau op 33 št. 7 v g-molu
Minutaža: 14:00 min.

3. Eva Bonifacio
Konservatorij za glasbo in balet Ljubljana, Slovenija
Učitelj/ica: Siavush Gadjiev
B. Glavina: Eterični preludij
A. N. Skriabin: Etida Op. 8, št. 5, E-dur
B. Bartok: Suita op. 14 (Allegretto, Scherzo, Allegro molto, Sostenuto)
Minutaža: 15:00 min.


  REZULTATI / RISULTATI / RESULTS
 

NEDELJA, SUNDAY, DOMENICA, 5. 6. 2022
Občina Piran,  dvorana Tintoretto, Tartinijev trg 2, Piran

------------------------ 3 KATEGORY ------------------------

ZAČETEK OB 9:10
(predvidoma do 12:00)

1. Maj Pajić
Glasbena šola Koper - podružnica Piran, Slovenija
Učitelj/ica: Ana Žunić
B. Glavina: Etuda za salso (iz Treh etud za Reo)
F. Liszt: Etuda v a-molu, op.1, št.2
S. Rahmaninov: Moment musical v Des-duru, op.16, št.5
S. Prokofiev: Romeo in Julija, op.75, št.6
Minutaža: 11:30 min.

2. Luka Stanjević
Glazbena škola Vatroslava Lisinskog Bjelovar, Hrvaška
Učitelj/ica: Svetlana Relić
B. Glavina: Dve arabeski, št. 1
E. Dohnányi: Šest koncertnih etud, op. 28, št. 1
S. Bortkijevič: Krimske skice, op. 8, št. 1, »Les Rochers d'Outche-Coche«
Minutaža: 11:50 min.

3. Neža Sušnik
Konservatorij za glasbo in balet Ljubljana, Slovenija
Učitelj/ica: Tadej Horvat
B. Glavina: Nokturno
W. A. Mozart: Sonata v D-duru, KV 284, 1. st.
S. Rahmaninov: Preludij op. 23, št. 4
Minutaža: 11:50 min.

4. Amadej Tibaut
Glasbena šola Tartini, Ljubljana, Slovenija
Učitelj/ica: Aleksandra Pavlovič
B. Glavina: Preludij št. 3 (iz Štirih preludijev)
F. Chopin: Scherzo št. 1 v h-molu, op.20
Minutaža: 12:00 min.

5. Hana Vahčič Miyazaki
Glasbena šola "Risto Savin" Žalec, Slovenija
Učitelj/ica: Melita Estigarribia Villasanti
B. Glavina: Dva koščka jazza
H. Vahčič Miyazaki: Ples sov
J. S. Bach: Troglasna invencija v h molu, BWV 801
F. Chopin: Fantaisie - Impromptu, op.66
Minutaža: 12:00 min.

---------------------- PAVZA, OB 10:50 DALJE ---------------------

6. Sara Vučajnk
Glasbena šola 'Risto Savin' Žalec, Slovenija
Učitelj/ica: Melita Estigarribia Villasanti
B. Glavina: Nokturno
F. Chopin: Fantasie - Impromptu, op. 66
S. Rahmaninov: Preludij v cis molu, op.3, št.2
Minutaža: 11:30 min.

7. Edvard Balkovec
Glasbena šola Franca Šturma, Ljubljana, Slovenija
Učitelj/ica: Irena Urbanc
J. Ph. Rameau: Suita v e-molu, 5.st. »Le Rappel des oiseaux«
B. Glavina: Nokturno
W. A. Mozart: Sonata št. 3 v B - duru, K. 281, 1. st. Allegro
C. Debussy: Rêverie, L. 68 H.
H. Villa Lobos: Polichinelle
Minutaža: 12:00 min.

8. Brin Borin
Konservatorij za glasbo in balet Maribor, Slovenija
Učitelj/ica: Mirjam Strlič
J. S. Bach: Gigue iz Partite št. 1 v B duru BWV 825
F. Mendelssohn: Rondo capriccioso op. 14
B. Glavina: Nokturno
Minutaža: 12:00 min.

9. Veronika Cej
Glasbena šola Sežana, Slovenija
Učitelj/ica: Ingrid Tavčar
W. A. Mozart: Sonata K 279, 1. stavek: Allegro
B. Glavina: Preludij
J. Sibelius: Romanca v Des-duru št. 9 iz Deset skladb op. 24
Minutaža: 10:30 min.

10. Karolina Gantar
SCGV Emil Komel Gorica, Italija
Učitelj/ica: Armin Ćoralić
J. Haydn: Sonata v F-duru, Hob. XVI:23, 1. st. Allegro moderato
B. Glavina: Rudnik, Čipkarica (iz Idrijske suite)
M. Glinka - M. Balakirjev: Škrjanec
Minutaža: 11:45 min.


  REZULTATI / RISULTATI / RESULTS
 

NEDELJA, SUNDAY, DOMENICA, 5. 6. 2022
Občina Piran,  dvorana Tintoretto, Tartinijev trg 2, Piran

------------------------ 5 KATEGORY ------------------------

ZAČETEK OB 14:30
(predvidoma do 16:00)

1. Anja Sekulić
JU Muzička škola Tivat, Črna gora
Učitelj/ica: Gabriella Aksamit
J. S. Bach: Preludij in fuga v e-molu
L. van Beethoven: Rondo a capriccio v G duru, op. 129 (Rage over the lost penny)
B. Glavina: Nekega zimskega večera
F. Chopin: Etuda op. 25, št. 12 v c-molu (Ocean)
F. Liszt: Le Rossignol S 250
Minutaža: 18:00 min.

2. Jana Stanišić
Umetniška gimnazija Koper, Slovenija
Učitelj/ica: Valentina Češnjevar
J. S. Bach: Preludij in fuga št. 1 v C-duru, WTK II, BWV 870
F. Chopin: Scherzo št.3 v cis-molu, op.39
B. Glavina: Eterični preludij
F. Liszt: Transcendentalna etuda št. 10 v f-molu Appassionata
Minutaža: 18:00 min.

3. Filip Ćulibrk
JU Muzička Škola Tivat, Črna gora
Učitelj/ica: Gabriella Aksamit
B. Glavina: Preludij št. 4 (iz Štirih preludijev)
J. S. Bach: Angleška suita št. 2 v a-molu - Preludij
F. Mendelssohn: Etuda v b-molu, op. 104 št. 1
L. van Beethoven: Rondo v C-duru, op. 51 št. 1
I. Moscheles: Etude caractéristique v G-duru, op. 95 no. 7
Minutaža: 18:00 min.

4. Leonard Kobal
Glazbena škola u Varaždinu, Hrvaška
Učitelj/ica: Predrag Šantek
B. Glavina: Eterični preludij
L. Kobal: Aspiration
S. Rahmaninov: Etudes-Tableaux op.39, št.5 v es-molu
A. Skrjabin: Fantazija op.28 v h-molu
Minutaža: 17:15 min.


  REZULTATI / RISULTATI / RESULTS
 


17:00 do 17:45
POGOVOR S KOMISIJO

18.30
ZAKLJUČNI KONCERT