POSEBNE NAGRADE

Nagrada za najboljšo violinistko celotnega tekmovanja

MAŠA STOPAR (SLO), VIOLINO D
Denarna nagrada v višini 300 evrov

Mentor: Sonja Horvat
Korepetitor: Nena Rion

Nagrada za najboljšo pianistko celotnega tekmovanja

LARISA ROJNIĆ (HR/SLO), PIANO E
Denarna nagrada v višini 300 evrov

Mentor: Valentina Češnjevar (SLO) in Zuzana Niederdorfer (AU)

Nagrada za najobetavnejšo mlado violinistko

LANA ZORJAN (SRB), VIOLINO A
Denarna nagrada v višini 150 EVROV

Mentor: Zima Čaba
Korepetitor: Vanja Prica

Nagrada za najobetavnejšega mladega pianista

LUKA STANJEVIĆ (HR), PIANO B
Denarna nagrada v višini 150 EVROV

Mentor: Svetlana Relić

Posebna nagrada za najmlajšo zlato violinistko

ANDREJA KMET (SLO), VIOLINO A
Praktična nagrada Studia Tarisio in/ali violinske skladbe Matije Bravničarja

Mentor: Vildana Repše
Korepetitor: Maja Azabagić

Posebna nagrada za najmlajšo zlato violinistko

NEŽA RIKKE RUTAR (SLO), VIOLINO A
Praktična nagrada Studia Tarisio in/ali violinske skladbe Matije Bravničarja

Mentor: Vildana Repše
Korepetitor: Maja Azabagić

Posebna nagrada za najmlajšega zlatega pianista

NIKITA KREBEL (ITA), PIANO A
Notna izdaja - Miniature I skladatelja Bojana Glavine

Mentor: Tamara Ražem Locatelli

Posebna nagrada za lastno, izvirno skladbo

GAL GROS (SLO), PIANO B
Notna izdaja - Miniature I skladatelja Bojana Glavine

Mentor: Dejan Jakšič

Posebna nagrada za najboljšo izvedbo obvezne skladbe G. Tartinija

VAL JELENSKI (SLO), VIOLINO D
Udeležba na Poletni šoli Godalko 2018j

Mentor: Rok Zgonc
Korepetitor: Hermina Hudnik

Posebna nagrada za najboljšo izvedbo baročne skladbe

ROBIN VODEB (SLO), PIANO E
Notna izdaja - Miniature III skladatelja Bojana Glavine

Mentor: Primož Mavrič

Posebna nagrada za najboljšo izvedbo obvezne skladbe B. Glavine

TAŠA ŠINKOVEC (SLO), PIANO E
Notna izdaja - Miniature III skladatelja Bojana Glavine

Mentor: Aleksandra Češnjevar Glavina

Posebna nagrada za najboljšo izvedbo obvezne skladbe B. Glavine

MARKO MATAJIČ (HR/SLO), PIANO D
Notna izdaja - Miniature III skladatelja Bojana Glavine

Mentor: Predrag Šantek

Posebna nagrada za najboljšo izvedbo obvezne skladbe B. Glavine

NEŽA KLANČAR JURJAVČIČ (SLO), PIANO A
Notna izdaja - Miniature I skladatelja Bojana Glavine

Mentor: Katarina Brenčič

Posebna nagrada za najboljšo izvedbo obvezne skladbe B. Glavine

MARA SPIZ (HR), PIANO A
Notna izdaja - Miniature I skladatelja Bojana Glavine

Mentor: Željka Kruljac

Posebna nagrada za najboljšo izvedbo obvezne skladbe B. Glavine

EMA HLADNIĆ (SLO), PIANO A
Notna izdaja - Miniature I skladatelja Bojana Glavine

Mentor: Aleksandra Češnjevar Glavina

Posebna nagrada udeležba na poletni šoli DENYSA IN DANIJELE MASLIUK

KLEMEN ŠUBIC (SLO), PIANO C


Mentor: Aleksandra Pavlovič

Posebna nagrada udeležba na poletni šoli KREATIVKLAVIR

JANEZ VOŠNER (SLO), PIANO C


Mentor: Irena Kralj

Posebna nagrada za izjemno umetniško podporo tekmovalcem violinistom Tartinijevega tekmovanja

VANJA PRICA, prof.


Posebna nagrada za najuspešnejšega pedagoga violinističnega dela tekmovanja

SIDIKA S. BRAVNIČAR, prof.


Posebna nagrada za najuspešnejšega pedagoga pianističnega dela tekmovanja

PRIMOŽ MAVRIČ, prof.