Slovensko   Italian   English    
VIOLINA / VIOLINO / VIOLIN


  REZULTATI / RISULTATI / RESULTS
 

PETEK, VENERDì, FRIDAY – 3. 6. 2022
 
Tartinijeva hiša Piran

---------------- 2 CATEGORY ----------------

ZAČETEK OB 9:00
(predvidoma do 13:15)

1. Kristina Malej
Glasbeni atelje Tartini, Ljubljana, Slovenija
Aleksandra Pavlovič
Učitelj/ica: Monika Šolman
G. Tartini: Sarabanda
Ch. Dancla: Variacije na temo Weigla
Minutaža: 8:00 min.

2. Lana Marolt
Glasbena šola Frana Gerbiča Cerknica, Slovenija
Tadej Podobnik
Učitelj/ica: Mateja Klavžar
Ch. Beriot: Variacije v d-molu, op.1
Minutaža: 7:01 min.

3. Živa Rudež
Glasbena šola Postojna, Slovenija
Snježana Pleše Žagar
Učitelj/ica: Mojca Korenčan
C. Böhm: Sarabande
F. Seitz: Koncert za violino in klavir št. 3, 1.st. Allegro risoluto
Minutaža: 8:00 min.

4. Neža Rikke Rutar
Glasbeni atelje Tartini, Ljubljana, Slovenija
Aleksandra Pavlovič
Učitelj/ica: Vildana Repše
G. Tartini: Adagio cantabile
N. Paganini: Variacije v A duru op. posth.
Minutaža: 8:00 min.

5. Eleonora Sluga
Glasbena šola Nova Gorica, Slovenija
Andreja Konjedic
Učitelj/ica: Clara Bensa
A. Vivaldi: Pomlad, op. 8, št. 1, RV 269, 3.st. Allegro
B. Bartok: Romunski plesi (priredba za violino in klavir Z. Szekely)
Minutaža: 9:50 min.

6. Brina Švarc
Zasebnik, Slovenija
Miran Juvan
Učitelj/ica: Anastazija Juvan
J. B. Accolay: Koncert št.1 v a-molu Allegro moderato
A. Juvan: Mazurka capricciosa
Minutaža: 9:00 min.

7. Katja Trček
Glasbena šola Vrhnika, Slovenija
Urša Vlašič
Učitelj/ica: Nina Demšar
L. Firšt: : Škratova skrivnost
A. Komarovski: Koncert za violino in klavir št. 1,  1.st. Allegro
Minutaža: 10:00 min.

---------------------- PAVZA, OB 10:40 DALJE ---------------------

8. Angelika Umek
Glasbena šola Marjan Kozina Novo mesto, Slovenija
Damjan Brcar
Učitelj/ica: Petra Božič
A. Glazunov: Toča
A. Komarovski: Koncert št.1 v e-molu, Allegro
Minutaža: 9:00 min.

9. Lara Vahtar
Glasbena šola Moste Polje, Ljubljana, Slovenija
Jelena Bolyubash
Učitelj/ica: Vesna Jamšek
Ch. W. Gluck: Melodie
F. Kreisler: Preludij in Allegro
Minutaža: 10:00 min.

10. Ariana Ambrož
Glasbena šola Nova Gorica, Slovenija
Andreja Konjedic
Učitelj/ica: Amanda Vidic
B. Glavina: Mali preludij št. 1
Accolay: Koncert št. 1 v a-molu Allegro moderato
Minutaža: 9:00 min.

11. Špela Bergant
Glasbena šola Škofja Loka, Slovenija
Jasna Jan Sešek
Učitelj/ica: Tina Brčina
G. Tartini: Adagio cantabile
F. Seitz: Koncert v g-molu št. 3, op. 12, 1. st. Allegro risoluto
Minutaža: 7:00 min.

12. Neli Božič
Glasbena šola "Emil Adamič", Dobrova, Slovenija
Petra Nagode
Učitelj: Milko Jurečič
V. Monti: Csárdás v d molu
A. Vivaldi: violinski koncert v a molu op.3 št.6, 1.stavek Allegro
Minutaža: 8:23 min.

13. Tara Bregant
Glasbeni atelje Tartini, Ljubljana, Slovenija
Meira Smailović
Učitelj/ica: Sidika Smajlović Bravničar
G. Tartini: Adagio cantabile
P. Sarasate: Romanca Andaluza
Minutaža: 8:00 min.

---------------------- PAVZA, OB 12:05 DALJE ---------------------

14. Neža Dimnik
Glasbena šola Trebnje, Slovenija
Manca Kranjec Trček
Učitelj/ica: Vera Magdevska
L. Portnoff: Concertino op. 13 v e-molu, 2. st. Andante cantabile, 3. st. Finale Allegretto
E. Mollenhauer: Boy Paganini - Fantazija za violino in klavir
Minutaža: 8:45 min.

15. Carlos Amaru Fernandez Ostaševski
Konservatorij za glasbo in balet Ljubljana, Slovenija
Andreja Kosmač
Učitelj/ica: Janez Podlesek
J. S. Bach: Koncert za violino v a-molu, BWV1041, 1. stavek Allegro
M. Bravničar: Suonata in modo antico - Preludij
Minutaža: 7:30 min.

16. Žana Finžgar
Glasbena šola Škofja Loka, Slovenija
Jasna Jan Sešek
Učitelj/ica: Tina Brčina
G. Tartini: Sarabanda
F. Drdla: Koncert v a-molu, op.225, 1.st. Maestoso (Tempo di marcia)
Minutaža: 9:00 min.

17. Eva Klanjšček
Glasbena šola Nova Gorica, Slovenija
Barbara Mačkić
Učitelj/ica: Amanda Vidic
J. Gregorc: Elegija
F. Seitz: Koncert v g-molu, 1.st.  Allegro risoluto
Minutaža: 7:00 min.

18. Andreja Kmet
Glasbeni atelje Tartini, Ljubljana, Slovenija
Aleksandra Pavlovič
Učitelj/ica: Vildana Repše
C.A. de Bériot: Baletne scene, Op. 100
Minutaža: 10:00 min.

19. Zala Lipičnik Begović
Glasbena šola Marjana Kozine Novo mesto, Slovenija
Damjan Brcar
Učitelj/ica: Ivana Orač
O. Rieding: Concertino v madžarskem slogu, op. 21
J. Williams: Theme from "Shindler's list"
Minutaža: 10:00 min.


  REZULTATI / RISULTATI / RESULTS

 

PETEK, VENERDì, FRIDAY – 3. 6. 2022
 
Tartinijeva hiša Piran

---------------- 3 CATEGORY ----------------

ZAČETEK OB 15:15

(predvidoma do 19:55)

1. Gaja Čelebič
Glasbena sola Frana Gerbica Cerknica, Slovenija
Tadej Podobnik
Učitelj/ica: Mojca Brank
G. Tartini: Sonata B.a 10 v a-molu, 1.st. Andante cantabile
F. Kreisler: Preludij in Allegro
Minutaža: 10:30 min.

2. Meta Hrobat
Glasbena šola Frana Gerbiča Cerknica, Slovenija
Tadej Podobnik
Učitelj/ica: Mateja Klavžar
G. Tartini: Adagio cantabile
M. Bruch: Koncert št.1 v g-molu, 1.st.  Allegro moderato
Minutaža: 10:20 min.

3. Zala Mele
Glasbena šola Frana Gerbiča Cerknica, Slovenija
Tadej Podobnik
Učitelj/ica: Mateja Klavžar
G. Tartini: Adagio cantabile
Ch. de Beriot: Koncert, št. 9, 1.st. v a-molu Allegro maestoso
F. Drdla: Souvenir
Minutaža: 9:50 min.

4. Izak Mlakar
Zasebnik, Slovenija
Nena Rion
Učitelj/ica: Zasebnik
J. B. Accolay: Koncert št.1 v a-molu Allegro moderato
G. Tartini: Sonata v g-molu 1.st.
Minutaža: 12:00 min.

5. Kristina Nahtigal
Glasbena šola Vrhnika, Slovenija
Kaja Stražar
Učitelj/ica: Nastja Cajhen Rode
G. Tartini: Sonata v g-molu op.1 št.10 Didone Abbandonata 2.st. Presto
G. B. Viotti: Koncert za violino št. 23 v G-duru 1. st. Allegro
Minutaža: 10:00 min.

---------------------- PAVZA, OB 16:40 DALJE ---------------------

6. Iva Ristić
Muzička škola "Branko Smiljanić" Gradiška, Bosna in Hercegovina
Tanja Ristić
Učitelj/ica: Ivan Otašević
G. Tartini: Sonata v g-molu, Didone abbandonata, op 1. št. 10, 1.st. Adagio
M. Bruch: Koncert v g- molu 1.st. Allegro moderato
Pa. de Sarasate: Ciganske melodije
Minutaža: 12:00 min.

7. Julija Tomac
Glasbeni atelje Tartini, Ljubljana, Slovenija
Aleksandra Pavlovič
Učitelj/ica: Vildana Repše
C. de Bériot: Koncert za violino št. 7, Op.76, Allegro maestoso
G. Tartini: Adagio cantabile
Minutaža: 11:35 min.

8. Zala Vučko
Glasbeni atelje Tartini, Ljubljana, Slovenija
Meira Smailović
Učitelj/ica: Sidika S. Bravničar
G. Tartini: Sonata v g molu Didone abbandonata Moderato
E. Lalo: Španska simfonija, Allegro non troppo, 1. stavek
Minutaža: 12:00 min.

9. Vesna Zupančič
Glasbena šola Trbovlje, Slovenija
Urška Meglič
Učitelj/ica: Danijela Djordjević
G. Tartini: Sonata v e-molu, op. 1 št. 5 - 1.st. Largo
M. Bravničar: Suonata in modo antico - Preludij
F. Kreisler: Preludij in Allegro
Minutaža: 10:30 min.

10. Mate Beštek
Glasbeni atelje Tartini, Ljubljana, Slovenija
Meira Smailović
Učitelj/ica: Sidika S. Bravničar
G. Tartini: Adagio cantabile
L. Spohr: Koncert št. 2 v d-molu  Allegro moderato
Minutaža: 12 min.

11. Vita Blažič
Glasbena šola Vrhnika, Slovenija
Kaja Stražar
Učitelj/ica: Nastja Cajhen Rode
G. Tartini: Sonata za violino in klavir v g-molu, op.1 št.10 Didone abbandonata 2.st. Presto
C. Saint-Saens: Koncert za violino št.3 v h-molu1.st. Allegro non troppo
Minutaža: 12:00 min.

---------------------- PAVZA, OB 18:20 DALJE ---------------------

12. Eva Julija Borovšak
Glasbeni atelje Tartini, Ljubljana, Slovenija
Aleksandra Pavlovič
Učitelj/ica: Vildana Repše
G. Tartini: Adagio cantabile
Ch.de Beriot: Koncert št.9 v a-molu 3.st. Rondo
Minutaža: 12:05 min.

13. Ana Debevec
Glasbena šola Vrhnika, Slovenija
Kaja Stražar
Učitelj/ica: Nastja Cajhen Rode
G. Tartini: Sonata za violino in klavir v g-molu, op. 1 št. 10 "Didone abbandonata" 4.st. Presto non troppo
M. Bruch: Koncert za violino in klavir v g-molu, no. 1, 1.st. Allegro moderato
Minutaža: 10:00 min.

14. Hana Dragar
Glasbeni atelje Tartini, Ljubljana, Slovenija
Aleksandra Pavlovič
Učitelj/ica: Lucija Perko
G. Tartini: Adagio cantabile
Ch. de Beriot: Koncert v a-molu, op. 104, 1.st. Allegro maestoso
Minutaža: 9:00 min.

15. Nina Leiler
Glasbeni atelje Tartini, Ljubljana, Slovenija
Meira Smailović
Učitelj/ica: Sidika S. Bravničar
G. Tartini: Sonata v g-molu Didone abbandonata   Moderato
P. Sarasate: Ciganske melodije
Minutaža: 12:00 min.


  REZULTATI / RISULTATI / RESULTS
 


SOBOTA, SABATO, SATURDAY - 4. 6. 2022
 
Tartinijeva hiša Piran

---------------- 1 KATEGORY ----------------

ZAČETEK OB 9:00

(predvidoma do 14:00)

1. Paula Novosel
Glazbena škola Blagoja Berse, Zagreb, Hrvaška
Danijela Petrić
Učitelj/ica: Lara Silvestri Valdevit
J. S. Bach: Koncert v a-molu - 1. st.  Allegro
F. Schubert: Čebelica
Minutaža: 6:00 min.

2. Lan Ploj
Zasebnik, Slovenija
Miran Juvan
Učitelj/ica: Anastazija Juvan
A. S. Komarovski: Koncert Št.2 v A-duru, 1. st.  Allegro giocoso
A. Juvan: Ti loviš
Minutaža: 7:00 min.

3. Lena Pupis
Glasbena šola Vrhnika, Slovenija
Kaja Stražar
Učitelj/ica: Nastja Cajhen Rode
G. B. Pergolesi: Siciliana
A. Komarovski: Koncert za violino št.1 v e-molu, 1.st. Allegro
Minutaža: 7:00 min.

4. Sofija Schuster
Glasbena šola Marjana Kozine Novo mesto, Slovenija
Damjan Brcar
Učitelj/ica: Petra Božič
A. Glazunov: Toča
J. B. Accolay: Koncert št. 1 v a - molu Allegro moderato
Minutaža: 7:00 min.

5. Samanta Strajnar
Glasbena šola Trebnje, Slovenija
Manca Kranjec Trček
Učitelj/ica: Vera Magdevska
K. Bohm: Sarabanda v g-molu
G. Perlman: Israeli Concertino, 1. st. Hora-Hatikvah
Minutaža: 6:40 min.

6. Veronika Tanković
Centro studi di musica classica Luigi Dallapiccola, Hrvaška
Ana Čuić Tanković
Učitelj/ica: Nataša Goranović Ranković
L. Portnoff: Fantaisie russe N°2
A.Vivaldi: Koncert v a-molu op. 3, št.6 1.st. Allegro
Minutaža: 6:40 min.

7. Ema Usenik
Konservatorij za glasbo in balet Ljubljana, Slovenija
Damjan Brcar
Učitelj/ica: Armin Sešek
G. Perlman.: Israeli concertino: 1. st.  Hora-Hatikvah
M. Bravničar: Poskočna
Minutaža: 5:00 min.

8. Jovan Jakob Živković
Glasbena šola Celje, Slovenija
Katarina Arlič Leban
Učitelj/ica: Kristian Kolman
O. Rieding: : Koncert op. 36 v D-duru, 1.st. Allegro moderato
Minutaža: 6:30' min.

---------------------- PAVZA, OB 10:20 DALJE ---------------------

9. Matija Istok Živković
Glasbena šola Celje, Slovenija
Katarina Arlič Leban
Učitelj/ica: Kristian Kolman
O. Rieding: : Koncert v h-molu, 1.st. Allegro moderato
Minutaža: 5:30 min.

10. Sara Karolina Blažič
Zasebnik, Slovenija
Miran Juvan
Učitelj/ica: Anastazija Juvan
A. Juvan: Etuda
A. Komarovski: Koncert št. 2 v A-duru 1.st.  Allegro giocoso
Minutaža: 6:30 min.

11. Jaka Černic
Glasbena šola Koper, Slovenija
Tatjana Jercog
Učitelj/ica: Žiga Cerar
C. de Beriot: Koncert za violino op. 104, št. 9  v a-molu, 1. st. Allegro maestoso
C. Dancla: Etuda op. 73 št.1
Minutaža: 7:00 min.

12. Ana Doles
Glasbena šola Frana Gerbiča Cerknica, Slovenija
Tadej Podobnik
Učitelj/ica: Mojca Brank
G. Marie: La Cinquantaine - Arija v starem slogu
G. Perlman: Israeli concertino, 3. st.  Fantasie - Recitativo
Minutaža: 7:00 min.

13. Rima Drobnič
Dom glasbe in joge NILAYA, Sven Marković s.p.,
Podčetrtek, Slovenija
Maša Novosel
Učitelj/ica: Sven Marković
O. Rieding : Koncert za violino št.1 op. 34 1.st. Allegro moderato
J. Brahms: Valček
Minutaža: 6:50 min.

14. Mila Imak Fernandez Ostaševski
Konservatorij za glasbo in balet Ljubljana, Slovenija
Božena Hrup
Učitelj/ica: Vid Sajovic
A. Dvorak: Sonatina v g-molu, op. 100, 1.st.  Allegro risoluto
F. Kreisler: Mala dunajska koračnica
Minutaža: 7:00 min.

15. Zarja Flere
Glasbena šola Postojna, Slovenija
Snježana Pleše Žagar
Učitelj/ica: Mojca Korenčan
L. M. Škerjanc: Tri mladinske skladbe za violino ali violončelo in klavir: Scherzino
A. Komarovsky: Koncert za violino in klavir št. 2 v A-duru, 1.st.  Allegro giocoso
Minutaža: 6:15 min.

---------------------- PAVZA, OB 11:35 DALJE ---------------------


16. Veronika Hreščak
Glasbena šola Postojna, Slovenija
Snježana Pleše Žagar    
Učitelj/ica: Barbara Godeša
G. Perlman: Israeli concertino, 3.st. Fantasie-Recitative
F. Schubert: Čebelica
Minutaža: 5:50 min.

17. Žiga Jereb
Glasbena šola Škofja Loka, Slovenija
Tomaž Hostnik
Učitelj/ica: Anuša Plesničar
J. E. Newell: Romantična slika
A. Komarowski: Koncert za violino in klavir v A-duru, št.2.: 1.st.  Allegro giocoso
Minutaža: 7:00 min.

18. Tia Švab
Glasbena šola Slovenj Gradec, Slovenija
Maja Kastratovik
Učitelj/ica: Jerica Dimitrijević
E. Jenkinson: Ples škratov
J. S. Bach: Gavota (iz zbirke Kromatika 1)
Minutaža: 6:30 min.

19. Karin Jug
Glasbena šola Nova Gorica, Slovenija
Andreja Konjedic
Učitelj/ica: Clara Bensa
O. Rieding: Concertino op. 21 v madžarskem slogu: Andante sostenuto, Allegro moderato (od začetka do takta 143)
E. Jenkinson: Ples škratov
Minutaža: 6:50 min.

20. Ivana Hostnik
Glasbena šola Škofja Loka, Slovenija
Jasna Jan Sešek
Učitelj/ica: Tina Brčina
G. Tartini: Sarabanda
F. Seitz: Concertino v G-duru št. 2 op.13, 1. st. Allegro non troppo
Minutaža: 6:50 min.

21. Anuša Jurjavčič
Glasbena šola Logatec, Slovenija
Polona Bizjak
Učitelj/ica: Matej Avšič
F. Seitz: Koncert v G-duru, 1.st.
Minutaža: 4:15 min.

22. Dolores Juvan
Zasebnik, Slovenija
Miran Juvan
Učitelj/ica: Anastazija Juvan
N. Baklanova: Mazurka
A. Juvan: Mišja parada
Minutaža: 5:30 min.

---------------------- PAVZA, OB 12:50 DALJE ---------------------

23. Lucija Kalič
Glasbena šola Postojna, Slovenija
Snježana Pleše Žagar
Učitelj/ica: Mojca Korenčan
F. Drdla: Concertino v a- molu, op. 225, 1.st. Maestoso
Minutaža: 7:00 min.

24. Ela Kološa
Zasebnik, Slovenija
Miran Juvan
Učitelj/ica: Anastazija Juvan
G. Perlman: Israeli concertino
A. Juvan: Gusarski marš
Minutaža: 6:00 min.

25. Stela Komel
Glasbena šola Nova Gorica, Slovenija
Andreja Konjedic
Učitelj/ica: Clara Bensa
A. Vivaldi: Concerto op. 3 št. 3 RV 310 v G-duru, 1.st. Allegro
E. Elgar: Salut d'amour op. 12 (B. Schott's Sohne, Mainz)
Minutaža: 6:30 min.

26. Urša Kosovel
Glasbena šola Nova Gorica, Slovenija
Barbara Mačkić
Učitelj/ica: Stela Povšič
G. Marie : Aria v starem stilu
C. Tessarini: Koncert D-dur, 1.st.  Allegro
Minutaža: 6:00 min.

27. Viktorija Kraševec
Glasbena šola Frana Gerbiča Cerknica, Slovenija
Tadej Podobnik
Učitelj/ica: Mateja Klavžar
F. Seitz: Koncert v D-duru, 1.st.
J. Brahms: Uspavanka
Minutaža: 5:15 min.

28. Alenka Repše
Glasbena šola Nazarje, Slovenija
Luca Ferrini
Učitelj/ica: Nina Oder, Teodora Garkova
M. Bravničar: Poskočna
F. Seitz: Koncert št. 2, op. 13, 1.st. Allegro non troppo
Minutaža: 6:50 min.

29. Lin Donko
Glasbena šola Fran Korun Koželjski Velenje, Slovenija
Luca Ferrini
Učitelj/ica: Danica Koren
A. Vivaldi: Koncert v G-duru op. 3, 1. st. Allegro
J. E. Newell: Romantična slika
Minutaža: 7:00 min.


  REZULTATI / RISULTATI / RESULTS
 

SOBOTA, SABATO, SATURDAY - 4. 6. 2022
 
Tartinijeva hiša Piran

---------------- 5 CATEGORY ----------------

ZAČETEK OB 16:10

(predvidoma do 19:10)

1. Anna Prašivková
Konzervatoř Pardubice, Češka Republika
Luca Ferrini
Učitelj/ica: Vít Chudý
G. Tartini: Sonata v op. 1 št. 10 Didone abbandonata 2.st. Presto
Ch. C. Saint-Saëns: Koncert št. 3 v h-molu op. 61 3.st.  Molto moderato e maestoso - Allegro non troppo
Minutaža: 15:45 min.

2. Klara Sečnik
Konservatorij za glasbo in balet Ljubljana, Slovenija
Hermina Hudnik
Učitelj/ica: Armin Sešek
G. Tartini:  Sonata v g-molu Didone abbandonata, Op. 1, No. 10, 3.st Allegro commodo)
C. Saint-Saëns: Introduction et Rondo Capriccioso, Op. 28
C. Saint-Saëns: Koncert št.3 v h-molu, 1st. Allegro non troppo
Minutaža: 18:00 min.

3. Asja Šoster Farasin
Glasbena šola Fran Korun Koželjski Velenje, Slovenija
Luca Ferrini
Učitelj/ica: Danica Koren
G. Tartini: Koncert za violino v d-molu, 1.st. Allegro
C. Saint-Saëns: Introduction and Rondo capriccioso op. 28
Minutaža: 15:00 min.

4. Neža Vučko
Zasebna glasbena šola, Slovenija
Matjaž Zobec
Učitelj/ica: Katarina Zupan
M. Bruch: Koncert za violino v g-molu, 1.st. Allegro moderato
G. Tartini: Sonata v g-molu Didone abbandonata
Minutaža: 16:00 min.

5. Gaja Žnidaršič
Konservatorij za glasbo in balet Ljubljana, Slovenija
Hermina Hudnik
Učitelj/ica: Žiga Brank
G. Tartini: Sonata v g-molu Vražji trilček 1.st. Larghetto ma non troppo 2.st. Allegro moderato
E. Ysaye: Sonata 4 v e-molu, op. 27 1.st. Allemanda
N. Paganini: Caprice št. 23 v Es-duru
Minutaža: 14:45 min.

6. Veronika Mona Bogić
Fmu-Faculty of Music Belgrade, Srbija
Luca Ferrini
Učitelj/ica: Maja Jokanović
P. I. Tchaikovsky : Valse Scherzo, Op. 34
C. Saint-Seans : Etude in the form of Valse (arr by E. Ysaye) Op. 52 No. 6
G. Tartini: Sonata v g-molu Vražji trilček, 1.st. Larghetto affettuoso
Minutaža: 18:00 min.

7. Marta Ilić
Glasbena šola "Davorin Jenko" Beograd, Srbija
Luca Ferrini
Učitelj/ica: Marija Nikitović
G. Tartini: Sonata v C-duru op.2 št.6  1.st. Largo Andante
H. Wieniavsky: Koncert št. 2, v d-molu, op.22, 1.st. Allegro moderato
P. de Sarasate: Ciganske melodije op.20
Minutaža: 18:00 min.


  REZULTATI / RISULTATI / RESULTS
 


NEDELJA, DOMENICA, SUNDAY – 5. 6. 2022
 
Tartinijeva hiša Piran

---------------- 4 CATEGORY ----------------

ZAČETEK OB 9:15

(predvidoma do 13:25)


1. Elizabeta Tomac
Zasebnik, Slovenija
Barbara Novak
Učitelj/ica: Žiga Brank
G. Tartini : Sonata za violino v g-molu Didone abbandonata 1.st. adagio,  2.st. Presto non troppo
E. Lalo : Španska simfonija v d-molu, op. 21 1.st. Allegro non troppo
Minutaža: 15:00 min.

2. Lea Tvrtković
Glasbena šola Blagoje Bersa, Zagreb, Hrvaška
Danijela Petrić
Učitelj/ica: Lara Silvestri Valdevit
G. Tartini: Sonata v g-molu, Bg.5 Vražji trilček: 3.st. Grave-Allegro assai
P. Sarasate: Ciganske melodije op.20
Minutaža: 15:00 min.

3. Pavla Vezjak
Konservatorij za glasbo in balet Ljubljana, Slovenija
Neža Koželj
Učitelj/ica: Jernej Brence
G. Tartini: Sonata za violino v g-molu B.g5 Vražji trilček 1.st. Larghetto affettuoso
N. Paganini: Caprice št. 16, v g-molu
P. de Sarasate: Ciganske melodije, Op.20
Minutaža: 13:40 min.

4. Andraž Zorko
Konservatorij za glasbo in balet Ljubljana, Slovenija
Andrej Goričar
Učitelj/ica: Veronika Brecelj
G. Tartini: Sonata za violino v g molu, 2. stavek
H. Wieniawski: Koncert za violino št. 2 v d-molu, 1.st.Allegro moderato
Minutaža: 11:00 min.

5. Karin Antunović
Konservatorij za glasbo in balet Ljubljana , Slovenija
Andrej Goričar
Učitelj/ica: Tatjana Špragar
G. Tartini: Sonata v g-molu, op. 1, št. 10 - 1. stavek
H. Wieniawski : Koncert št. 2 v d-molu, op. 22 - 2.st. Romance, 3.st. A la zingara
Minutaža: 14:27 min.

---------------------- PAVZA, OB 10:55 DALJE ---------------------

6. Dominika Štrukelj
Glasbena šola Nova Gorica, Slovenija
Luca Ferrini
Učitelj/ica: Stela Povšič
W. A. Mozart: Sonata št. 6 (I. stavek Allegro con spirito, II. stavek Allegro)
G. Tartini: Sonata v g-molu Dodone abbandonata, 4.st. Allegro comodo
Minutaža: 13:30 min.

7. Anabel De Luca
Konzervatoř Pardubice, Češka Republika
Vít Chudý
Učitelj/ica: Vít Chudý
G. Tartini: Sonata g minor, op. 1/10 Didone abbandonata 2.st. Presto
E. Lalo: Španska simfonija, op. 21  4.st. Andante
E. German: Bolero v e-molu
Minutaža: 15:00 min.

8. Ajda Gutnik
Konservatorij za glasbo in balet Ljubljana, Slovenija
Andrej Goričar
Učitelj/ica: Veronika Brecelj
G.Tartini: Sonata št. 10 v g-molu, Op. 1 Didone abbandonata, Allegro con fuoco
C. Saint-Saëns: Havanaise, Op. 83
Minutaža: 12:20 min.

9. Stella Halilović
Glasbena šola Fran Korun Koželjski Velenje, Slovenija
Luca Ferrini
Učitelj/ica: Danica Koren
G. Tartini: Koncert v d-molu  Allegro
M. Bruch: Koncert št,1 v g-molu op.26
Minutaža: 15:00 min.

---------------------- PAVZA, OB 12:20 DALJE ---------------------

10. Lara Kramer
Glasbena šola Celje, I. gimnazija v Celju, Slovenija
Ana Semič Bursać
Učitelj/ica: Alenka Firšt
W. A. Mozart: Koncert v D-duru, št. 4, KV 218 1.st. Allegro
G. Tartini: Sonata v g-molu Didone Abbandonata, 2.st. Presto
A. Dvorak: Sonatina op. 100, 3.st. Scherzo, Molto vivace
Minutaža: 13:20 min.

11. Amadej Lah
Glasbeni atelje Tartini, Ljubljana, Slovenija
Meira Smailović
Učitelj/ica: Sidika Bravničar
G. Tartini: Sonata v g-molu Didone abandonata, Presto non troppo
B. Bartok: Romunski ljudski plesi
J. Brahms: Madžarski ples št. 1 v g-molu
Minutaža: 12:00 min.

12. Mark Lev Krajnc
Glasbena šola Fran Korun Koželjski Velenje, Slovenija
Luca Ferrini
Učitelj/ica: Danica Koren
G. Tartini: Koncert v d-molu
G. Pugnani-Kreisler: Preludij in allegro
E. Lalo: Španska simfonija    
Minutaža: 12:00 min.

13. Iza Levstek
Konservatorij za glasbo in balet Ljubljana, Slovenija
Andrej Goričar
Učitelj/ica: Veronika Brecelj
M. Bruch: Koncert št. 1 v g molu, op. 26, 1.st. Allegro moderato
G. Tartini: sonata št. 10 v g-molu, op. 1, 3.st. Largo, 4.st. Allegro comodo
Minutaža: 13:00 min.

14. Živa Kralj
Umetniška gimnazija Koper, Slovenija
Nena Rion
Učitelj/ica: Sonja Horvat
G. Tartini: Sonato za violino v g-molu, 1. stavek - Larghetto
H. Wieniawski: Koncertna poloneza op. 4 v D - duru
A. Igudesman: Applemania
Minutaža: 12:00 min.


  REZULTATI / RISULTATI / RESULTS
 


do 17:45
POGOVOR S KOMISIJO

18.30
ZAKLJUČNI KONCERT